ANULOHET - AESeattle 19 Jan Takimi - ANULOHET

SORRY GJITHË Ky takim është ANULOHET. Stay tuned TË GRUPIT Facebook për detaje në takim NEXT JAVË PËR një mikser të vogël Networking ... MBASE AT Spitfire.

Hey të gjithë! Pak më vonë të update në blog! Ne jemi duke takimin tonë në të 19 Këtë të enjte! Unë e di se ndoshta do të jetë e vështirë për të shkuar në zyrat në Adobe me borë, por në qoftë se ju mund të bëni atë, që do të jetë awesome! Seth tregtar do të jetë duke treguar disa teknika i përdori në një projekt kohët e fundit, dhe ne do të tregon off 5 Projektet tona të dyta për dy muajt e fundit.

Sigurisht do të ketë shpërblime derë nga sponsorët tonë të zakonshme, si dhe disa sode dhe patate të skuqura për të përtyp në. Sigurohuni që ju të sjellë kartat e biznesit, si dhe, sepse ne do të jetë bërë pak e një seance strehë, duke njohur njëri-tjetrin pak më të mirë.

Event Zyrtare ftojë është këtu: http://www.facebook.com/events/298045506900479/

. Kjo hyrje ishte postuar në Takimet dhe tagged , , , . Bookmark permalink . Posto një koment ose të lërë një ndjekëse: ndjekëse URL .

Posto një Koment

Emaili juaj nuk është botuar as përbashkët. Fusha e kërkuar janë shënuar *

*
*

Ju mund të përdorni këto tags HTML dhe atributet <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>